Access Bars®

Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir.™

Access Bars® zihni dinginleştiren, başın üzerinde bulunan 32 noktaya ellerle, hafif dokunuşlar uygulanan bir tekniktir. Şimdiye değin binlerce insana uyku, sağlık, dengeli kilo, para, ilişkiler, anksiyete, stres ve daha pek çok, kişinin bedeni ya da yaşamı ile ilintili alanda değişimler yapmasına yardımcı oldu.

Evren sınırsızca bereketlidir ve bunu size hediye etmek ister. Oysaki erişilebilir muhteşemliği, güzelliği ve olağanüstülüğü almamak üzere bariyerler kurarız, duvarlar inşa ederiz. Barların çalıştırılması olarak adlandırdığımız seans, tüm bu duvarları ve bariyerleri alaşağı eder.

Barları çalıştırmanın etkisini ölçmek ya da tarif etmek güç ancak, söz konusu etki oldukça derin olabilir. Ya kendimizi sevdiklerimiz/sevmediklerimiz veya bize göre doğru/yanlış olandan fazlasıyla deneyimleyebilseydik?

Barlara dokunmak düşünce, his ve duyguların tutulduğu yerde elektromanyetik şarj boşalımına izin verir. Böylece yaşamınızı, bedeninizi ve ilişkilerinizi berraklık ve kolaylıkla algılamanıza olanak sağlar.

Access Bars® Access Consciousness®’ın temel tekniği ve sınıfıdır. Access Consciousness® arzu ettiğiniz yaşamı oluşturabilmenizi güçlendirmek için tasarlanmış yaşam değiştirici teknikler, araçlar ve enerji tümceciklerinden oluşan bir settir. Pratik, dinamik ve yararcıdır. Günlük yaşamda daha bilinçli olmanız ve almamak için kurduğunuz tüm bariyerleri eleyebilmenizi kolaylaştırmak için adım adım prosesler sağlar.

Bu, kendiniz için neyin doğru olduğunu bilmek, kendiniz olmak ve başkalarının sandıklarında kaybolduğunuzda, kendinizi bulmak için araçlara sahip olmaktır. Ortaya çıkmasını istediğiniz olasılıklara ve hiçbir şey işe yaramadığında, hemen o anda ve orada değiştirmek için araçlara sahip olmakla ilgilidir.

Access Bars® düşünce, duygu ve hislerin yaşamları boyunca ve bedeninizde yarattığı sınırlayıcı elektrostatik şarjı salar. Sınırlandırmalar yaratan tüm kısıtlayıcı bakış açılarını siler ve bilincinize erişime izin verir.

Access Bars®’ın bedeninizde, farkındalık düzeyinizde ve neşe seviyenizde değişimler yaratma kapasitesi vardır. Özetle, anlatılmaz, yaşanır…

Ayrıntılar için kısa videoyu buradan izleyebilirsiniz: The Bars®
Cesaret, umut, sevgi ve ışıkla…

error: Content is protected !!